Profil společnosti

Společnost IBS system s.r.o. jako nový právní subjekt vznikla v červnu 2013 vyčleněním aktivit spojených zejména s produktovou základnou TecRMI (dříve AuDaCon AG) ze společnosti IBS Automotive s.r.o. Je součástí skupiny IBS Group, která zastřešuje dceřinné společnosti zabývající se budováním databází, vývojem vlastního software,expertními činnostmi a vydáváním časopisů, vše výhradně specializované na automotive oblast. Naší hlavní činností je zastoupení německé společnosti TecAlliance (TecRMI,TecDoc,TecCom), nabídka,distribuce a podpora jejích produktů na českém a slovenském trhu.

Vedle obchodní činnosti poskytujeme konzultační služby, převážně pak kalkulace nákladů na servis vozidel, provoz, servisní a technická data, údaje pro kontrolní procesy, pro obchod s náhradními díly a další. Zajišťujeme rovněž outsourcované služby pro naše klienty. Jsme partnerem řady zavedených firem na našem trhu, viz sekce partnerů. Mimo to je IBS system také partnerem společnosti ESET.

Naše reference:

  • máme dlouholeté zkušenosti v oblasti softwarových produktů pro servisní i obchodní činnosti v automotive branži
  • spolupracujeme s předními zahraničními dodavateli těchto produktů, dobře známými na mezinárodním trhu
  • našim zákazníkům poskytujeme trvalou podporu a nabízíme nová řešení- naše služby,poradenství a kalkulace vycházejí ze spolehlivého datového zázemí s technickými informacemi i z průzkumu trhu
  • spolupracujeme na projektech s řešiteli katalogů, experty a odhadci, odborníky v oblasti fleetu
  • publikujeme v motoristickém tisku

Conclusion tdist proved that we could pass data across services in an noninvasive way by modifying https://top-essaywriter.net/ the thrift protocol.